Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hakaret davasında mahkeme kararını verdi! | 07 Ekim 2018 Pazar 14:41

Hakaret davasında mahkeme kararını verdi!

Şarkıcı Aylin Coşkun, sosyal medyada fotoğrafının altına ‘Sinsirella’ yorumu yapan meslektaşı Hatice’yi, ‘hakaret etti’ iddiasıyla savcılığa şikayet etmişti. Savcılık, ‘Hakaret yok, eleştiri var’ diyerek, takipsizlik kararı vermişti. Ancak Coşkun, bu kez de Sulh Ceza Mahkemesi’ne başvurup karara itiraz etti. Hakim, Coşkun’un itirazını reddederek kararı onadı.

Hakaret davasında mahkeme kararını verdi!Şarkıcı Aylin Coşkun, sosyal medyada fotoğrafının altına ‘Sinsirella’ yorumu yapan meslektaşı Hatice’yi, ‘hakaret etti’ iddiasıyla savcılığa şikayet etmişti. Savcılık, ‘Hakaret yok, eleştiri var’ diyerek, takipsizlik kararı vermişti. Ancak Coşkun, bu kez de Sulh Ceza Mahkemesi’ne başvurup karara itiraz etti. Hakim, Coşkun’un itirazını reddederek kararı onadı.

Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Aylin Coşkun, kendisine sosyal medyada ‘Sinsirella’ diyen şarkıcı Hatice hakkında şikayette bulunmuştu. Sanat camiasındaki arkadaşlarından destek göremediğini dile getirerek sosyal medyada dert yanan Coşkun’un bu açıklamasına, Hatice’den ithamlarla dolu bir cevap gelmişti. Coşkun, Hatice’nin bu paylaşımlarının ardından savcılığa başvurarak, Hatice’nin cezalandırılmasını istedi. Hatice, “Konserine gitmediğim için tahrik içerikli mesajlar paylaştı. Tartışma sonrası ben de karşı göndermede bulundum” açıklamasında bulundu. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK