Sıcak Gelişme, Son Dakika
Magazin D Künye

 

 

İmtiyaz Sahibi: 

3S ELEKTRONİK A.Ş

 

Gökhan ARICAN

Gokhanarican@magazind.net

 

Genel Yayın Yönetmeni

Ersin KARADAŞ

Ersinkaradas@magazind.net

 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Tarkan ACAR

Haber@magazind.net

Tel; +90507 132 16 48

 

Etkinlik - Medya Sorumlusu

Caner ÖZÇELİK

+90553 133 0122

canerozcelik@magazind.net

 

Röportaj Sorumlusu

Akın AYDIN

+90532 701 44 03

 

Editör Yazarlar

Didem ÜRER

urer.didem@yahoo.com

 

Gülşah GÜÇYETMEZ

gulsahgucyetmez@hotmail.com.tr

 

Çagri ERBAY

Cagrierbay@magazind.net

 

Didem RAHVANCI

didemrahvanci@yahoo.com

 

Gece Vardiyası Editörü

Aytaç ALTAY

 

Sinan AYDIN

 

Tarık BARAN

 

Foto Galeri Sorumlusu

Tarkan Acar Ajans

Tarkan ACAR

Tarkanacar@magazind.net

 

Reklam Direktörü

Tarkan ACAR - 0535 070 79 19

Reklam@magazind.net

 

Hukuk Danışmanı

AV. Bedirhan ÇETİN

 

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN:

Muhatap : Akın AYDIN

Tel         : +90 532 701 44 03

info@magazind.net

 

Servis Sağlayıcı;

NATRO.com

 

Adres Bilgisi ;

Seyrantepe Mahallesi Altınay Caddesi No:31 Kağıthane / İSTANBUL

 

sanalbasin.com üyesidir

 

 

 

 

* Magazind.net, basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.

* Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

* Bu siteden başka sitelere verilen linklerdeki içerikten Magazind.net sorumlu tutulamaz.

* Sitedeki yazı ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz!