Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Serenay rol almayacak! Peki Bergen kim olacak? | 09 Haziran 2021 Carşamba 16:13

Serenay rol almayacak! Peki Bergen kim olacak?

Serenay sarıkaya’nın “bergen” filminde rol almayacağını açıklaması üzerine ünlü oyuncu yerine özgü namal’a teklif götürüldü. ancak namal 2 milyon tl isteyince yapımcı.

Serenay Sarıkaya, salgın nedeniyle bir türlü çekimleri başlayamayan “Bergen” filminde rol almayacağını açıkladı.
Oyuncu, projeden ayrıldığını şu açıklamayla duyurmuştu:
 
“İki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ‘Bergen’in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için ‘Bergen’ filminde olamayacağımızı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm ‘Bergen’ filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.”
Sarıkaya’nın açıklamasının ardından yapımcı şirketin Özgü Namal’a teklif götürdüğü iddia edildi. Ancak oyuncu, 2 milyon TL isteyince anlaşma sağlanamadı.
 
Namal’la el sıkışamayan yapımcı şirketinin bu kez Demet Evgar’la görüştüğü öne sürüldü. Olumlu geçen görüşmenin ardından oyuncuyla Bergen rolü için prensipte anlaşıldığı öğrenildi.

 


Kaynak: OBJEKTIFHABER

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat