Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Azra Akın, Şevval Şahin hakkında... | 07 Ekim 2018 Pazar 14:39

Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...

2002 Miss World Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin'in estetik tartışmaları hakkında konuştu. Azra Akın, "Bence sadece dış görünüşe bakılmamalı. Güzellik yarışması sadece onu kapsamıyor" dedi

Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...2002 Miss World Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin'in estetik tartışmaları hakkında konuştu. Azra Akın, "Bence sadece dış görünüşe bakılmamalı. Güzellik yarışması sadece onu kapsamıyor" dediMagazin - 04.10.2018 10:24Yedi aylık hamile olan Miss Turkey 2002 birincisi Azra Akın, yakın arkadaşı Arzum Onan'ın Kadın adlı sergisine eşi Atakan Koru'yla beraber katıldı. Güzel bir hamilelik dönemi geçirdiğini dile getiren Akın, "Her şey çok güzel gidiyor.

Kendimi iyi hissediyorum. Bebeğimizin tekmeleri hissetmek harika bir duygu, mucize gibi bir şey" şeklinde konuştu. Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmemeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Azra Akın, "Biz cinsiyetini öğrenmek istemiyoruz bebeğimizin ve şu ana kadar bunu başarabildik. Bu bize daha çok heyecan veriyor. Hatta isim dahi düşünmedik. İsim konusu da çok zor bir durum. Birkaç isim düşünüyoruz ama karar veremiyoruz" dedi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK