Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü isimlerin hesapları çalınmıştı! Şok ifadeler... | 15 Ağustos 2018 Carşamba 18:37

Ünlü isimlerin hesapları çalınmıştı! Şok ifadeler...

Ünlü sanatçılar Sezen Aksu, Tamer Karadağlı, Erdal Özyağcılar, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Neslişah Düzyatan, Taruk Mengüç, Balçiçek İlter, Bahadır Tatlıöz, Bülent Şakrak, Pınar Altuğ Atacan gibi isimlerin de bulunduğu 58 kişinin başta Instagram ve Twitter olmak üzere sosyal medya hesaplarını ele geçirerek para isteyen 12'si tutuklu 18 sanığın yargılanmasına başlandı. Örgüt lideri olmakla suçlanan sanık Gökyar Şen hakkındaki suçlamaları "Oscarlık senaryo" diyerek reddetti.

İstanbul 46. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmaya, 12'si tutuklu 16 sanık geldi. Şikayetçilerden ise şarkıcı Tarık Mengüç, Berrak Tangülü, Ayfer Demir ve Gamze Taşkın geldi.

Hakim, 24 Nisan 2018'de tamamlanan iddianamenin İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nin görevsizlik kararıyla kendi mahkemelerine geldiğini, kendilerinin de görevsizlik kararı vermesi üzerine olumsuz görev uyuşmazlığının giderilmesi için dosyanın bölge adliye mahkemesine gönderildiğini, bölge adliye mahkemesinin ise davaya İstanbul 46. Asliye Ceza Mahkemesi'nin bakması gerektiğine karar verdiğini belirtti. İddianamenin özetlenmesinin ardından sanık savunmalarına geçildi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK