Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Tülin Şahin’in yaz trendleri! | 31 Mayıs 2018 Perşembe 13:34

Tülin Şahin’in yaz trendleri!

Ünlü top model Tülin Şahin 2018 yaz trendleri hakkında tüyolar verdi. Bu yaz baştan aşağı beyaz rengin ağırlıklı olduğunu söyleyen Tülin Şahin,

Tülin Şahin’in yaz trendleri!Ünlü top model Tülin Şahin 2018 yaz trendleri hakkında tüyolar verdi. Bu yaz baştan aşağı beyaz rengin ağırlıklı olduğunu söyleyen Tülin Şahin, "Kıyafetlerde kelebek ve çiçek desenlerini çok daha fazla göreceğiz" dedi. İşte Tülin Şahin’den modaya yön verecek önerileri.

Tülin Şahin'le Moda Buluşması'nda Tekstil ve Moda Tasarımı öğrencileriyle bir araya gelen ünlü top model Tülin Şahin, kariyeri ve moda dünyası üzerine merak edilenleri cevapladı. Tülin Şahin, 2018 yaz trendleri hakkında önemli tüyolar verdi. Bu yazın renginin beyaz olduğunu belirten ünlü top model, "Başta aşağıya beyaz giymek gelinlere has bir durummuş gibi düşünülür ama bembeyaz giymek bu yazın trendlerinden. Beyazın dışında kıyafetlerde kelebek ve çiçek desenlerini çok fazla göreceğiz. Birçok trend bu yaz bir arada olacak. Kıyafetlerinizi büyük hasır şapkalar ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda güzel büyük hasır çantalar da çok moda" diye konuştu. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK