Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Tuba Ünsal'dan annelik açıklaması | 28 Ekim 2018 Pazar 19:58

Tuba Ünsal'dan annelik açıklaması

Tuba Ünsal, Elle dergisine anneliğini konu alan bir röportaj verdi

Tuba Ünsal ''İki farklı erkekten çocuk sahibi olmak nasıl?'' sorusunu şöyle yanıtladı: ''Ayrı ebeveynin neresi kötü ki? Ne kadar çok yardımcı o kadar iyi.'' Tuba Ünsal üçüncü çocuk için de ''Bilmem'' dedi. 3 aydır Tal Garih ile birlikte olan Tuba Ünsal, bugüne kadar 3 kez evlenip boşandı. Tuba Ünsal, birinci evliliğini 2004 yılında gerçekleştirdi.

Cem Cantaş ile evlenen Ünsal, 2006 yılında bu evliliğini bitirdi. 2010 yılında ikinci kez nikah masasına oturan Tuba Ünsal, Murat Pilevneli ile evlendi ve çiftin Sare adında bir kızı oldu. İki yıl evli kalan çift, 2012 yılında boşandı. Tuba Ünsal üçüncü evliliğini ise 2013 yılında gazeteci Mirgün Cabas ile Almanya'da gerçekleştirdi. Çiftin Civan Mert Cabas adında bir oğlu da oldu.

Ancak 5 yıl süren evlilik Haziran ayında boşanmayla noktalandı. Tuba Ünsal, Mirgün Cabas ile boşanmalarını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa düştüğü şu not ile duyurmuştu: ''Birbirimizi sonsuza kadar sevmeye devam edeceğiz. Aile olarak kalmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün itibariyle hayatımızın yeni bir dönemine adım attık ve boşandık. Sevgiler.''


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK