Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Suçlamalar karşısında ilk işi... | 07 Ekim 2018 Pazar 15:06

Suçlamalar karşısında ilk işi...

Deniz Akkaya'nın eski menajeri Merih Yılmaz, Akkaya ve yanındaki 2 kişinin tehditle arabasını sattırdığını söyleyerek Akkaya'dan şikayetçi oldu.

Deniz Akkaya, dün eski menajeri Merih Yılmaz'ı arayarak Beyoğlu'ndaki avukatının ofisine gelmesini istedi. Akkaya, ofise gelen Yılmaz'a kendisine 200 bin TL borcu olduğunu, neden ödeme yapmadığını sordu.

Yılmaz, borcu olmadığını dile getirince Akkaya ve Yılmaz arasında tartışma başladı. Tartışma esnasında ofise 2 kişi daha geldi ve tartışma büyüdü. İddiaya göre, Akkaya ve diğer 2 kişi, Yılmaz'ı tehdit etti. Yılmaz'dan aracını kendilerine devretmesini istediler. Korkuya kapılan Yılmaz, aracın noter üzerinden devrini sağladı. Daha sonra ise ofisten kovuldu. Yılmaz ofisten kovulur kovulmaz soluğu polis merkezinde alarak Akkaya ve yanındaki 2 kişiden şikayetçi oldu. Merih Yılmaz, tehdit ve hakaretle aracının elinden alındığını öne sürdü. Şikayet üzerine Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği araştırma başlattı. Polis, ofis çevresindeki kamera görüntülerini toplarken, araştırma sonunda Akkaya ve yanındaki 2 kişinin ifadesinin alınabileceği öne sürüldü. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK