Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Orgazm olamama nedenleri nelerdir? | 21 Aralık 2018 Cuma 22:47

Orgazm olamama nedenleri nelerdir?

Günümüzde cinsellik eskiye kıyasla daha rahat konuşulsa da bu konudaki tabular hala çok fazla. Bunlardan biri de orgazm. Peki bazı kadınlar neden hiç orgazm olamıyor?

Günümüz toplumunda kadın cinselliği artık rahatça konuşulsa bile bu konu hakkında hala çok fazla tabu bulunmakta. En çok göze çarpan konulardan biri ise kadınlarda orgazm. Kadınlar, çok nadir olarak vücut anatomilerinin detayları hakkında düşünür ve yaşadıkları sıkıntıları düzeltmeye çalışırlar. Peki orgazm olmak için en iyi yol nedir? Ne sıklıkta orgazm olmalıyım?  

Tutkulu bir cinsel ilişki sırasında olabilir miyim? Peki neden hiç olmadım? –bu tarz soruları arkadaş grupları arasında duymaya alışkınızdır. 25 yıllık meslek tecrübesi olan ABD’li Doktor Sherry A Ross yazdığı vajina hakkında bir rehber niteliği taşıyan kitabıyla (Sheloji kitabı: Kadın Sağlığı Rehberi) insanları eğitmeyi hedefliyor. Kitabının önsözünde “Kadın vajinası hakkında doktor ofisi ve yatak odası dışında konuşmak hala büyük bir tabu” diye belirten Dr. Sherry, kitabında bir bölümü tamamıyla kadın orgazmına ayrmış. Independent Gazetesi ise jinekolog ve doğum uzmanı olan Shery’e kadın orgazmı hakkında az konuşulan şeyleri sormuş.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK