Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nesrin Cavadzade o diziye mi geçti? | 14 Ekim 2018 Pazar 10:58

Nesrin Cavadzade o diziye mi geçti?

Bizim Hikaye’de geçtiğimiz bölüm Tülay’ın karnında ölen bebekler, diziyi izleyenleri de çok üzmüştü. Ancak ortaya atılan bir iddiaya göre, bebekleri ölen Tülay (Nesrin Cavadzade) La Casa De Papel dizisine geçiyor.

Nesrin Cavadzade o diziye mi geçti?Bizim Hikaye’de geçtiğimiz bölüm Tülay’ın karnında ölen bebekler, diziyi izleyenleri de çok üzmüştü. Ancak ortaya atılan bir iddiaya göre, bebekleri ölen Tülay (Nesrin Cavadzade) La Casa De Papel dizisine geçiyor.TV Dünyası - 12.10.2018 14:44Bizim Hikaye'de geçtiğimiz bölüm izleyicilerin ummadığı bir sahne yaşandı.

Barış’ın zehirlendiğini farkettiği Tülay’ı apar topar hastaneye götürmesiyle, Tülay’ın hayatı kurtuldu ama doğumlarına kısa bir süre kalan ikiz bebekler, ne yazık ki yaşamadı. Herkesi şok eden bu sahnelerden sonra bu hafta Tülay’ın gidişi akıllarda soru işareti oluşmasına sebep oldu. Bu gidiş bir süreliğine mi olacak, yoksa temelli mi diziden ayrıldılar henüz merak konusu. Fakat iki oyuncunun aynı anda böyle bir sebeple dizide olmayacak olması, Bizim Hikaye takipçilerini de üzdü. Dizinin izleyicileri Tufan ve Tülay’ın diziden ayrılmasını istemediklerini dile getirerek sosyal medyada yorum yağdırdı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK