Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Mine Tugay'dan şaşırtan açıklama! | 04 Kasım 2018 Pazar 09:52

Mine Tugay'dan şaşırtan açıklama!

Oyuncu Mine Tugay, bir dergiye samimi itiraflarda bulundu. Şu sıralar yogayla yakından ilgilenen oyuncu, bu spora başladıktan sonra kendisinde gördüğü değişimi anlattı.

Mine Tugay'dan şaşırtan açıklama!Oyuncu Mine Tugay, bir dergiye samimi itiraflarda bulundu. Şu sıralar yogayla yakından ilgilenen oyuncu, bu spora başladıktan sonra kendisinde gördüğü değişimi anlattı.

Skandalsız bir kariyer geçmişiniz var. Bunun avantajları olduğu kadar dezavantajlarını da gördünüz mü? -Dezavantajlarıyla ilgilenmiyorum. Ben böyleyim; özel hayatımı göz önünde yaşamayı tercih etmiyorum ve sadece işimle var olayım istiyorum. Bir yandan şuna da inanıyorum özellikle oyunculukta; magazinde hayat hikayesini bildiğiniz, her dakika gözünüzün önünde olan birinin sahiciliğine inanmıyorsunuz.

Sizi uzun zamandır ekranlarda göremiyoruz. Sebebi seçicilik midir? -

Evet, seçiciyim biraz çünkü zaten set ortamı yorucu olabiliyor. Hikayesine çok güvenmediğim işlerin içinde olmak veya role bir şey katamayacağımı düşündüğüm işlere evet demek, bana çok etik bir davranış gibi gelmiyor. Aslında bazı talihsizlikler de oldu. Mesela başladığım bir iş, iki bölüm çekilmesine rağmen iptal edildi. O iş için yaklaşık altı ay beklemiştim ve diğer işleri reddetmiştim.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK