Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » İKONCAN MÜMESSİL! | 28 Haziran 2014 Cumartesi 09:08

İKONCAN MÜMESSİL!

KENDİNE ÖZGÜ GÜNEŞ KREMLERİ VE LOSYONLAR ÇIKARAN İKONCAN EDA TAŞPINAR ÜRÜNLERİNİ TANITMAK İÇİN ECZANE ECZANE GEZİYOR!

Kendine özgü güneş kremleri ve losyonlar çıkaran ünlü ikoncan Eda Taşpınar yeni ürünlerini tanıtmak için eczane eczane geziyor.

 

 Bodrum’daki eczaneleri de gezen Taşpınar, Oasis Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Gazetecileri görünce selam veren Taşpınar, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Taşpınar çıkardığı ürünleri tanıtmak için Bodrum’da bulunduğunu belirterek “Geçen sene başladım bu ürünleri çıkarmaya, iki ürünle başladım. Bu yıl 5 ürüne çıkardım, güneş koruyucu krem, selülitlere iyi gelen bir ürün, güneş yağı gibi ürünler ekledim yeni olarak. İlk dağıtımları eczanelere yaptım. Şu anda da Bodrum’un en büyük eczanesindeyim. Eczanelerden sonra kozmetik dükkanlarına da dağıttık ürünlerimizi ve şu anda Türkiye’nin dört bir yanında satılıyor ürünlerim. Satışlarım çok iyi, ilgi çok güzel ürünlerime, zaten doğal ürünlere yapılıyor. Benim kendi kullandığım karışımı kendi tasarladığım kutuya koyduk ve satışa sunduk. Çok güzel gidiyor saBağcıklı topuklu ayakkabı trendini yakalamaya ne dersin? 
Ayakkabı koleksiyonum Lidyana.com ve Divarese 'de! 

http://www.lidyana.com/marka/eda-taspinartışlar. Benim yağımla kavrulmak isteyen herkesi bekliyorum” dedi. 

 Bir gazetecinin tatil sorusunu cevaplayan Taşpınar “Tatil yapmıyorum. Gezmekten tatile fırsat bulamadım. Arada 2 gün kaçabiliyorum tatile ama Pazar günü inşallah tatile çıkacağım. Tatil yapacağım yeri söyler miyim, hemen yukarıdan bikinili çekersiniz beni” ifadelerini kullandı.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK