Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hande Yener’den Demet Akalın’a bir ‘demet’ gönderme | 12 Temmuz 2016 Salı 18:44

Hande Yener’den Demet Akalın’a bir ‘demet’ gönderme

Bodrum’da tatil yapan Demet Akalın, bir magazin programına canlı bağlantı yapmaya çalışırken, bağlandığının farkında olmadan canlı yayında sinkaflı küfürler sarf etti. Magazin gündeminde dün geniş yer bulan bu gafa Akalın’ın ezeli rakibi Hande Yener’den tepki geldi. Demet Akalın’ın ‘küfürbaz’ olduğunu bildiğini ancak bunu sonunda halkında gördüğünü sosyal medya hesabından yazan Yener, Akalın’ı kızdıracak gibi görünüyor. İkili arasında sular bir dönem durulmuş ancak geçtiğimiz günlerde yeniden alevlenmişti. Akalın, Yener’in kızı Hira’nın fotoğrafına b.k emojisi koyduğunu iddia etmiş ve çılgına dönmüştü.ın canlı yayında küfretmesi haberleri yayılınca, ezeli rakibi Hande Yener de boş durmadı.

Bodrum’da tatil yapan Demet Akalın, bir magazin programına canlı bağlantı yapmaya çalışırken, bağlandığının farkında olmadan canlı yayında sinkaflı küfürler sarf etti. Magazin gündeminde dün geniş yer bulan bu gafa Akalın’ın ezeli rakibi Hande Yener’den tepki geldi. Demet Akalın’ın ‘küfürbaz’ olduğunu bildiğini ancak bunu sonunda halkında gördüğünü sosyal medya hesabından yazan Yener, Akalın’ı kızdıracak gibi görünüyor. İkili arasında sular bir dönem durulmuş ancak geçtiğimiz günlerde yeniden alevlenmişti. Akalın, Yener’in kızı Hira’nın fotoğrafına b.k emojisi koyduğunu iddia etmiş ve çılgına dönmüştü.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK