Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Gamze Balım Bodrum'da tüm dikkatleri üzerinde topladı | 28 Haziran 2014 Cumartesi 07:59

Gamze Balım Bodrum'da tüm dikkatleri üzerinde topladı

Dünyaca ünlü top model Claudia Schiffer'a benzerliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Gamze Balım, güzelliği ve zarifliğiyle gören herkesi kendisine hayran bırakıyor

Bodrum’a geçtiğimiz hafta “güzeller” rüzgarı esti.

FASHION TV’nin güzellik yarışması renkli görüntülere sahne oldu.

İşte o arada Almanların yıllara meydan okuyan ünlü güzeli Claudia Schiffer’e benzeyen bir “güzel” herkesin dikkatini çekti.

Claudia Schiffer şimdi 44 yaşında…
Türkiye’nin Claudia Schiffer’ı Gamze Balım ise henüz 20 yaşına yeni girdi.
Yarışmada Türkiye 2’nci güzeli seçilen Gamze Balımbal gibi bakışlarıyla bir anda tüm izleyenlerde “Aaaa bu kız aynı Claudia Schiffer’in gençliği sanki” intibaı yarattı.
Gamze Balımgüzelliği, duruşu, sempatisiyle bir anda dikkatleri üzerine çekerken, otoriteler, “Bu kızda müthiş bir ışık var. Çok hızlı bir şekilde zirveye koşmaya başlarsa kimse şaşırmasın… Acaba şimdilik hep podyumda mı kalacak, yoksa oyunculuk ya da sahnelerde mi şansını deneyecek?.. Ama belli ki nereye koşarsa ipi göğüsleyecek bir havası var” şeklinde yorumlara başladılar.

Ve yarışma bitiminde hayranlarıyla sohbet eden Gamze Balım’ın konuşurken ise adeta 40 yaşında bir kadın gibi olgun konuşması, son derece olgun davranması ise daha da büyük şaşkınlık yarattı.

İşte 28 Mart 1994 doğumlu ancak duruşu ve konuşmasıyla çok daha olgun bir tavır sergileyen Gamze Balım’ın fotoğrafları:


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK