Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Fenerbahçe 6 transfer daha yapacak | 30 Ağustos 2017 Carşamba 21:14

Fenerbahçe 6 transfer daha yapacak

Başkan Aziz Yıldırım, “Bu sene kesinlikle şampiyon olacağız, hoca kimi isterse alalım” diyerek kurmaylarına talimat verdi. Sol bek, stoper, orta saha, sağ ve sol açık ile bir de forvet transferi gündemde.

Fenerbahçe, UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play (FFP) anlaşması gereğince sattığı kadar oyuncu alabiliyordu. Kanarya anlaşma gereği satmadan da transfer yapabiliyordu ancak alınan oyuncular Avrupa'da oynatılamayacağı için bu yola başvurulmuyordu. Vardar faciası sonrası Avrupa'ya veda edilince, bu sezon için FFP kısıtlaması kalktı.

Başkan Aziz Yıldırım, "Transferse transfer, ne gerekiyorsa yapılsın" dedi. Vardar yenilgisi sonrası kurmaylarıyla bir araya gelen Yıldırım, "Bu sene kesinlikle şampiyon olacağız. Hoca kimi isterse alacağız" diyerek transferde bir an önce harekete geçilmesini istedi. Aykut Kocaman'la yapılacak toplantı sonrası hangi mevkilere transfer yapılacağı belirlenecek. Sızan bilgilere göre en az 6 transfer daha yapılacak. Sol beke, stopere, orta sahaya, sağ ve sol açığa takviyeler yapılacak.

Ayrıca bir golcü daha alınacak. Volkan Demirel ve Carlos Kameni'nin yediği hatalı goller sonrası sürpriz bir kaleci transferinin de gerçekleşebileceği de belirtiliyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK