Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Esra Erol ile evlen benimle' | 21 Ağustos 2013 Carşamba 09:31

'Esra Erol ile evlen benimle'

Programının güzel sunucusu Esral Erol'un yeni sezon da Fox tv ile anlaştiği rakam dudakları uçuklattı!

ATV kanalında sunduğu 'Esra Erol ile Evlen benimle' adlı proğramla Türkiye'yi televizyona kitleyen reyting rekortmeni Esra Erol bugüne kadar binlerce kişiyi evlendirdi. İlk izdivaç proğramını Flash tv'de ''Dest-i izdivaç'' adlı proğramla başlayan daha sonra ATV'ye geçen Esra Erol, 4yıldır ATV'de 'Esra ile evlen benimle' proğramını sunuyordu. Tekrardan kanal değiştiren Esra Erol FOX tv ile 10aylık yeni bir anlaşma yaptı.  Flash tv ekranlarında karşımıza çıkan ve 'Dest-i izdivaç' adlı proğramla tanıdığımız Erol Flash tv'de 9 BİN TL maaş alıyordu. ATV ekranların da 250 BİN TL alan Erol, yeni kanalında maaşına %100 zamlı olarak iş başı yapacak. Fox ile 10aylık sözleşme için aylık olarak 500 BİN TL maaş alacak.
Bu yıl izdivaç proğramı sezona ağustos ayının 15'inden itibaren izleyici ile buluşacak.  Bu anlaşmadan sonra FOX tv'de yayınlanan 'Su gibi' proğramı sunucularının da işine son verildi. İşine son verilen Songül Karlı ile Uğur Arslan'ın henüz bir kanalla anlaşma sağlayıp sağlamadıklari henüz netlik kazanmadı.
ESRA EROL KİMDİR?
Polis olan babasının 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Ali Özbir ile evlidir. İdris Ali adında bir oğlu vardır.


Kaynak: HÜSEYİN ÖZDEMİR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK