Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Deniz Çakır'a büyük şok! Kovuldu! | 13 Ağustos 2018 Pazartesi 21:52

Deniz Çakır'a büyük şok! Kovuldu!

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterini canlandıran Deniz Çakır, yeni sezon tanıtım filmlerinde yer almadı. Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz'ın Deniz Çakır'ın son dönemlerde sık sık özel hayatı ve alkollü görüntüleriyle gündeme gelmesinden rahatsız olduğu ve oyuncuyu kadrodan çıkardığı öğrenildi.

Deniz Çakır'a büyük şok! Kovuldu!"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterini canlandıran Deniz Çakır, yeni sezon tanıtım filmlerinde yer almadı. Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz'ın Deniz Çakır'ın son dönemlerde sık sık özel hayatı ve alkollü görüntüleriyle gündeme gelmesinden rahatsız olduğu ve oyuncuyu kadrodan çıkardığı öğrenildi.

Deniz Çakır, üç sezondur atv'de yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşıyordu. "Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz" dizisi yeni sezonun startını da verdi. Fakat Cadde'de yer alan haberde yeni sezonla ilgili çok büyük bir değişiklik olduğu öğrenildi. Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli’nin eşi Meryem karakterine hayat veren oyuncu, eylülde yeni bölümleriyle ekrana gelecek projenin tanıtım çekimlerinde yer almadı. Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz’ın, sık sık özel hayatı ve alkollü görüntüleriyle gündeme gelen Deniz Çakır'ı dizinin kadrosundan çıkardığı öğrenildi. İşsiz kalmasından dolayı şoke olan oyuncunun yerine, yapım şirketinin yeni bir isim arayışına girdiği konuşuluyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK