Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Dekoltesi yüzünden 5 yıl hapsi isteniyordu... | 06 Aralık 2018 Perşembe 12:57

Dekoltesi yüzünden 5 yıl hapsi isteniyordu...

Rania Yusuf'a Uluslararası Kahire Film Festivali'nin kapanış programına transparan kıyafetlerle katılığı iddiasıyla dava açılmış ve oyuncunun 5 yıla kadar hapsi istenmişti. Yusuf'a dava açan 3 avukat tarafından açıklamada, şikayetlerinin geri çekildiği bildirildi.

Rania Yusuf, sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda "Üzdüğüm, rahatsız ettiğim ailelerden özür dilerim. Bu elbisenin bu kadar öfke yaratacağını düşünmemiştim ve bunu giyerken iyi niyetliydim" diyerek özür dilemişti. Özür mesajının ardından davalarından vazgeçtiğini belirten 3 avukat ise, "Sanatçı Yusuf, bizden ve Mısır halkından özür diledi. Bu yüzden vazgeçtik. Diğer sanatçıları da rol model olduklarını hatırlamaya ve topluma kötü örnek olacak davranışlardan uzak durmaya çağırıyoruz" şeklinde bir açıklama yaptı. Giydiği kıyafet nedeniyle 5 yıla kadar hapisle karşı karşıya kalan ünlü oyuncuya sosyal medyadan destek mesajları yağmıştı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK