Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Cinsel birlikteliğinizi ateşleyecek evdeki seks oyuncakları! | 25 Mart 2018 Pazar 15:31

Cinsel birlikteliğinizi ateşleyecek evdeki seks oyuncakları!

Evinizde bulunan malzemelerle seks hayatınıza renk getirmeye ne dersiniz? Birazdan vereceğimiz tavsiyelerden sonra monotonlaşmış cinsel hayatınıza renk katacak, seks hayatınızı alevlendireceksiniz.

Cinsel birlikteliğinizi ateşleyecek evdeki seks oyuncakları!Evinizde bulunan malzemelerle seks hayatınıza renk getirmeye ne dersiniz? Birazdan vereceğimiz tavsiyelerden sonra monotonlaşmış cinsel hayatınıza renk katacak, seks hayatınızı alevlendireceksiniz.

Seks hayatınıza renk katmak istiyorsanuz veya seks hayatınızın çok fazla monotonlaştığını düşünüyorsanız endişe etmenize gerek yok.

Evinizde var olan malzemelerle cinsel hayatınıza renk katabileceksiniz. Duş başlığı Muhtemelen küvette bulunan duş başlığının seksi yanını hiç düşünmediniz. Partnerinizle yapacağınız duş sırasında sıcaklığı veya suyun şiddetini ayarlayarak heyecanı arttırabilirsiniz.

Kravat Ateşli ve heyecanlı bir cinsel hayatın en önemli aksesuarlarından biridir kravat… Kravatla partnerizin gözlerini kapatarak onu bazı şeylerden mahrum bırakırsanız diğer duygularını arttırırsınız. Aynı şekilde kendi üzerinize bağlayacağınız bir kravat onu son derece tahrik edecektir.

Cep telefonu titreşimi Cep telefonunu sadece arama yapmak için kullanıyorsabız yanılıyorsunuz. Sizin veya parterinizin vücudunda titreyen bir cep telefonu kısa sürede onun harekete geçmesini sağlayacaktır. Ağız gargara suyu Nane kan dolaşımını arttırdığı için cinsel verimi güçlendirir.

Ayrıca bu durum seks sırasında serinliği sağlar. Sıcak su torbası Sıcak su torbası gergin ve yorgun kasların gevşemesi için kullanılır. Aynı zamanda kan akışını hızlandırmayı sağladığı için cinsel isteği de bir anda arttırmaya yardımcı olmaktadır. Sırt bölges,ne yerleştirilen sıcak su torbasının cinsel arzuyu arttırdığı söylenmektedir.

Aynalar Hemen hemen herkes ilişki sırasında aynanın cinsel arzuyu arttırdığını bilir. Popüler bir seks oyuncağı olan ayna ile seks hayatınızı canlandırabilir, ilişkiden daha fazla zevk almayı sağlayabilirsiniz.  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK