Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Barış Arduç odasından çıktı, 'dertleştik' dedi! | 30 Eylül 2017 Cumartesi 14:13

Barış Arduç odasından çıktı, 'dertleştik' dedi!

'Kiralık Aşk' dizisiyle büyük bir hayran kitlesine kavuşan Elçin Sangu-Barış Arduç ikilisi, sinema filmi 'Yanımda Kal'ın çekimleri için Heybeliada'ya kamp kurdu. Sette yayılan bir dedikodu, iki ünlü oyuncuyu zor durumda bıraktı.

telefonda sevgilisi Yunus Özdiken ile kavga eden Elçin Sangu, ağlayarak odasına gitmiş ve gece boyunca kimseyle görüşmemiş. Ertesi Sabah set çalışanları güzel oyuncunun karşı odasında kalan Barış Arduç'un kapısını çalmış ancak uzun uğraşlara rağmen Arduç kapıyı açmamış. "YUNUS'LA KAVGA ETTİK, BARIŞ'LA ODAMDA DERTLEŞTİK" Gürültüler sonrasında Elçin Sangu'nun kapısı açılmış ve Barış Arduç, rol arkadaşının odasından çıkmış. Set çalışanlarını karşısında görünce panikleyen Sangu, “Yunus'la kavga ettik, Barış'la da odamda dertleştik” açıklamasını yapmış. Bu dedikodu, Gupse Özay'la uzun süredir aşk yaşayan Barış Arduç'un da başını ağrıtacağa benziyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK