Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ayşenur Balcı Pişmanlıkları | 08 Mart 2017 Carşamba 21:46

Ayşenur Balcı Pişmanlıkları

'İşte Benim Stilim'in bir dönemine damga vuran Ayşenur Balcı, Instagram hesabından pişmanlıklarını dile getirdi. Sosyal medyadaki tüm fotoğraflarını sildi.

AYŞENUR BALCI'DAN PİŞMANLIK DOLU PAYLAŞIM Bir dönemin tartışılan ismi Ayşenur Balcı pişmanlıklarını sosyal medyada dile getirdi. "Geçmişte yapmış olduğum bazı hatalarım oldu. Evet hayatımdaki birçok şey için pişmanım kısacası söylemek istediğim beni 'iyilik ve doğrulukla' bu yolda yalnız bırakmayan ve her zaman gücünü gölgesini hayatımda hissetmek istediğim...

hayatımdaki geçmiş gelecek şimdiki zamanda olmasını dilediğim tek insan senden "Allah razı olsun Allah seni başımızdan eksik etmesin" herkesin hayatında bazı yeni sayfalar, dönüm noktaları vardır benimki de sensin ey güzel kalpli yürekli insan seni çok seviyorum Umur Yiğit Vanlı. İyilik mutluluk ve doğrulukla kalın..." INSTAGRAM'DAKİ BÜTÜN FOTOĞRAFLARINI SİLDİ Ayşenur Balcı, yaptığı bu paylaşımın ardından, çok tartışılan fotoğraflarını da kaldırarak pişmanlığını bu şekilde de gösterdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK