Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » 'Arif ve 216'nın sürprizi Mustafa Sandal | 25 Eylül 2016 Pazar 12:14

'Arif ve 216'nın sürprizi Mustafa Sandal

‘Arif ve 216’ sinema filminin çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz, Mustafa Sandal’ın da oyuncu kadrosunda olduğunu söyledi. Sandal, “Cem yaptığı işleri taçlandıran biri” dedi

Cem Yılmaz, ‘G.O.R.A’nın devamı olarak önümüzdeki yaz çekmeyi planladığı ‘Arif ve 216’ sinema filminin cast çalışmalarına başladı. Komedyen, önceki akşam Etiler’deki bir mekanda oyuncu kadrosuyla ilk toplantısını yaptı. Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz’le akşam yemeği yiyen Yılmaz, projenin sürpriz isminin ‘New York’ta Beş Minare’de rol alan Mustafa Sandal olduğunu söyledi.

Yaklaşık beş saat süren toplantıdan ayrılan komedyen ve arkadaşlarının neşeli hali dikkat çekti. Yılmaz, “Meryem Uzerli’nin de filminizde oynayacağı konuşuluyor doğru mu?” sorusuna “Değil” yanıtını verdi. Sandal ise konuyla ilgili, “Bu akşam 20 seneyi masaya yatırdık. Cem, yaptığı işleri taçlandıran birisi. Ahlakıyla, gönlüyle ve fikriyle, güzel yapan biri. Onun her teklifine açığım” şeklinde konuştu. "HER ŞEYİ ATLATTIM" 2013 yılında lenfoma kanserine yakalanan Özkan Uğur, “Sağlığınız nasıl?” sorusuna, “Gayet iyiyim. Her şeyi atlattım. Daha da güzel günlerimiz olacak” yanıtını verdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK