Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Aleyna Tilki eleştirmenliğe soyundu! | 25 Mart 2018 Pazar 16:30

Aleyna Tilki eleştirmenliğe soyundu!

Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari şarkılarıyla müzik listelerinden başarılı bir giriş sağlayan Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Aleyna Tilki eleştirmenliğe soyundu!Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari şarkılarıyla müzik listelerinden başarılı bir giriş sağlayan Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

ilki şu sıralar 18'nci yaşına girmeye hazırlanıyor. Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verecek olan Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da gündeme gelmeye devam ediyor. Aleyna Tilki bu sefer de eleştirmenliğe soyundu. Türk dizilerindeki oyuncuları ve dizi sektörünü eleştiren Tilki, "Pop müzik yapanlardan daha elit kabul edilen oyuncuların çektikleri diziler gerçekten elit mi?" paylaşımında bulundu. Hangi oyuncular üzerinden değerlendirme yaptığını açıklamayan Aleyna Tilki Twitter hesabından ikinci bir paylaşımda daha bulundu.

Tilki, "Son zamanlarda Türkiye’de çekilen film ve diziler, pop müzikten çok daha ‘formüllü’ ve ticari bence... (İstisnalar hariç)" diyerek dizi sektörüne de atıfta bulundu. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK