Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Neslişah Akray Top Model of Turkey için Özel Pozlar | 27 Ekim 2015 Salı 17:02

Neslişah Akray Top Model of Turkey için Özel Pozlar

Top Model of Turkey 2015 Ulusal Mankenlik Yarışmasında Finalistler arasında yer alan Güzel Manken, Neslişah Akray düzgün fiziği ile iddialı olduğunu gösterdi.

Tarkan Acar Ajans mankenlerinden Neslişah Akray , güzelliğine ve fiziğine çok güvendiğini belirterek, Top Model of Turkey 2015 yarışmasına spor yaparak hazırlandığını söyledi.  Henüz 20 yaşında olan Akray, 1.75 boyu ile dikkat çekiyor.

Tarkan Acar gözde Mankenlerinden Neslişah Akray , "Spor yapmayı çok seviyorum. Denize girmek hobilerimin arasında ilk sırada yer alıyor. Yürüyüş yaparak, denize ve havuza girerek yarışmaya hazırlanıyorum. dedi.  

Güzelliğini ve Profesyonelliğini Tescil ettirmek üzere Top Model of Turkey 2015 Yarışmasında Finalde Yarışacak olan Güzel ve Başarılı Manken,Neslişah Akray  Yarışma öncesi Ünlü  Moda Fotoğrafçısı Motunkhan'ın Objektifine çok Özel pozlar verdi.  Neslişah Akray:Tescilli bir Model olmak için Yarışmada başarılı olup derece almak istiyorum,önümüzdeki yılki hedefim Türkiye’yi Yurt dışında temsil etmek dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat