Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Ünlü Makyöz Özgür, Muammer Ketenci Defilesini Renklendirdi | 13 Mart 2019 Carşamba 21:15

Ünlü Makyöz Özgür, Muammer Ketenci Defilesini Renklendirdi

Defilelerin yüz renklendiren makyaj ustası Özgür Karadaş moda haftasında düzenlenen Muammer Ketenci defilesinde ünlü mankenleri renkli ışıltılarla sanatını konuşturdu.

Bir çok ünlü yüze yaptığı makyajla güzelliklerine güzellik katan makyaj ustası makyöz 'Özgür Karadaş' makyaj dünyasında aranan marka isim olarak 'Muammer Ketenci' defilesinde mankenlerin ışıltılı yüzlerinde ustalığını konuşturdu. Doğal tarzı ve emsalsiz makyaj tasarısıyla bilindiklerin dışında bir makyajla gözleri kamaştırdı. 

Defile gecesinde İpek Tanrıyar'a makyözlük yapan Özgür bey İpek hanım makyajın yakıştığı yüz hattı var İpek hanıma makyaj yaparken harikalar ortaya çıkıyor ünlü modacılar bu yüzden İpek hanımı seçtiğine inanıyorum ve İpek hanım bu eşsizliğine benzersiz sanatımla yıldızlar gibi göz çarpıyor ve bu sözlerin sonunda İpek hanımın düğününde de orada olacağını düğün makyajını kendisinin üstleneceğini söylerken heyecanını gizleyemedi. 

Özgür beyden biraz bahsetmek gerekirse 10 yıllık kuaförlük hayatına ilgisinin erken yaşlarda başlaması sanatının kendisiyle beraber büyüdüğü göz önünde bulundurulursa doğuştan bir sanatçı olduğu gerçeği kaçınılmaz oluyor, Bir çok ünlü salonda misafirlerine hizmet veren Özgür bey bu sayede ünlülerle tanışma fırsatını yakalamış ve onların sevgisinide kazanmış bir makyöz olarak hatırlanmıştır. 

Gelelim Muammer Ketenci Defilesinde Özgür beyin anılarına 

Gecede Muammer Ketenci, İpek Tanrıyar, Ece Pirim, Tuğçe Aral, Sibel Gökçe, Betül Şahin, Tuğba Altıntop, Cansu Taşkın, Gözde Mükavelat ile aynı karede bulunmak çok heyecanlı ve muhteşemdi diyerek gecenin ne kadar ışıltılı olduğunu söylemiş oldu bile. 

Gecede bir çok farklı haberin yayılmasını nasıl değerlendirdiği sorularına sessiz kalan Özgür bey sadece işim üzere konuşurum diyerek bir kez daha profosyönel olduğunu bizede kanıtlamış oldu. 

Bize zaman ayırdığı için teşekkür ediyoruz Özgür beye meslek hayatında başarılar diliyoruz. 

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK