Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Elite Halı Yıkama Bursa'da bir Marka | 07 Nisan 2019 Pazar 20:53

Elite Halı Yıkama Bursa'da bir Marka

Profesyonel Kadro ve Ekipmanı ile Bursa'da Halı Yıkama Sektörünün Önde gelen Güvenli İsmi Elite Halı Yıkama olarak Ailenizin Güvenerek Hizmet vermektedir. Hem yıkanacak olan halınız kısa sürede teslim ediliyor, hem de güvenli şekilde işlemler gerçekleşiyor.

Elite Halı Yıkama Hizmetini değerlendirin.   

Elite Halı Yıkama Bursa lokasyonları kapsamında sunulan halı yıkama hizmeti, Koltuk,Stor Perde ve Halı yıkama olarak da direkt değerlendirilir. Hizmet almak istemeniz durumunda, direkt olarak iletişim bilgilerinden bağlantı kurabilirsiniz. Halınızın yıkanması için teslim alınması sağlanır, hemen ardından direkt olarak yıkama aşamaları tamamlanarak teslim edilir. 

Güvenli şekilde halının yıkanmasında teslim alınırken belgelemenin yapılması da etkilidir. Hemen hemen her aşama kontrol edilerek, halının yıkanması sağlanacaktır. Sizin için uygun olan Ücreti belirlenecek olduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Metrekare ve halının cinsi üzerinden hizmet verilecektir. Bunun için iletişim sırasında fiyat da alabilirsiniz.

Bursa Elite Halı yıkama hizmeti kapsamında en uygun hizmeti aldığınızı bilerek, rahat bir şekilde halınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Halı Yıkama Aşamaları Halı nasıl yıkanır?  Halı yıkama aşamaları  nelerdir gibi bir sorunuz da olabilir. Gerek özel halılar gerekse makine halıları özenle ve halıya zarar vermeyecek şekilde yıkanmaktadır.  • Halılar Sınıflandırılır: Halılar kendi türü ile aynı bölüme yerleştirilir. 

• Halı Süpürülür: Özel bir şekilde halının havları toplanır. 

• Halı Yıkanır: Doğal temizleme ürünleri ile çift fırçalı makinelerde yıkanır.

• Halı Kurutma: Halının kuruması için makineler kullanılır. 

• el dokuma halı yıkama ve diğer halıların yıkaması tamamlanır. 

Elite HALI Yıkama 

Küçük Balıklı mah. Şener Sok.No .36  Osmangazi/ Bursa 

Tel. 0224/ 326 15 16  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK